KONST / Litografier / Färglitografi 15229435
nr 1522 9435
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
2 st, Signerad, numrerad 250 upplaga. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x104 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:18:26
19/2 07:26:52
100 kr
19/2 20:15:22
Anders Appelqvist
Läs mer om Anders Appelqvist